Celem projektu jest wzmocnienie ścieżek kariery przedsiębiorczej wśród kobiet – inżynierów. Już dziś pracujemy nad Planem Działań, którego kluczowym celem jest diagnoza dobrych praktyk oraz luk w istniejących ścieżkach kształcenia kobiet - inżynierów w odniesieniu do przedsiębiorczości oraz zaproponowanie zaleceń dotyczących innowacyjnych podejść pedagogicznych i działań edukacyjnych ukierunkowanych na rozwój kompetencji przedsiębiorczych kobiet, które chcą tworzyć firmy technologiczne i kierować ich dynamicznym rozwojem.

Zapraszamy reprezentantów jednostek szkoleniowych, uczelni wyższych, przedsiębiorstw, organizacji publicznych, prywatnych i non-profit do współpracy i wsparcia nas:

  • w procesie oceny istniejących metod i narzędzi wykorzystywanych podczas nauczania przedsiębiorczości i kształtowania postaw przedsiębiorczych wśród kobiet.

  • w opracowaniu zestawu rekomendacji i działań, które mogłyby przyczynić się do intensyfikacji działań w tym zakresie.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej o projekcie: www.emergeengineers.eu