Drodzy Państwo! Przypominamy, że trwają IX Dni Techniki Pomorza Zachodniego 2018! 

Współorganizatorami IX Dni Techniki Pomorza Zachodniego są: Urząd Marszałkowski, i Urząd Dozoru Technicznego Oddział w Szczecinie. Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział w Szczecinie, Muzeum Techniki i Komunikacji Zajezdnia Sztuki w Szczecinie.

Wsparcia finansowego udzielili: Województwo Zachodniopomorskie, Enea Operator Spółka z o.o.
 

Patronat honorowy nad Dniami Techniki Pomorza Zachodniego objęli:

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierd Geblewicz

Wojewoda Zachodniopomorski - Tomasz Hinc

 

Partnerami medialnymi są:

 TVP3 Szczecin, Polskie Radio Szczecin S.A oraz  Serwis Infoludek PL 

 

Poniżej ramowy program wydarzeń:

* 11.11.2018, Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie: otwarcie wystawy pt. „Marki II Rzeczypospolitej”. Wystawa jest otwarta dla wszystkich zwiedzających.

* 15.11.2018, godzina 18.00, Teatr Polski w Szczecinie: Uroczysta Gala IX Zachodniopomorskich Dni Techniki Pomorza Zachodniego 2018. W programie m.in. przewidziano spektakl: „Od Homera do Kofty, czyli polski pejzaż kabaretowy” (obowiązują wejściówki).

* 16.11.2018, w godzinach 10-15.00 Wydział Budownictwa i Architektury ZUT w Szczecinie, Al. Piastów 50 organizuje Konferencję Naukowo-Techniczną „Rady na odpady”. Impreza jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

* W tym samym dniu planowane jest także Spotkanie koleżeńskie z okazji Jubileuszu 70-lecia Oddziału Szczecińskiego PZITS, o godzinie 18.00 w restauracji AMBASADOR w Szczecinie (obowiązują wejściówki).

* 22-25.11.2018 Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka- szczegółowy program oraz miejsca spotkań spotkań podamy w najbliższym czasie.
Wycieczka do Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie (obowiązują wejściówki).

Zapraszamy każdego, kto chciałby dowiedzieć się więcej na temat imprez oraz możliwości uczestnictwa w wybranych wydarzeniach do kontaktu z FSNT NOT w Szczecinie.

Organizatorzy wydarzeń:

  1. FSNT NOT w Szczecinie
  2. Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział Szczeciński
  3. Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Szczeciński
  4. Wydział Budownictwa i Architektury ZUT w Szczecinie.