Drodzy Państwo!

Z najwyższą przyjemnością informujemy, że przed nami IX Dni Techniki Pomorza Zachodniego 2018. Wśród koordynatorów oraz organizatorów tego wydarzenia jest także FSNT NOT w Szczecinie. Poniżej ramowy program planowanych wydarzeń:

* 11.11.2018, Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie: otwarcie wystawy pt. „Marki II Rzeczypospolitej”. Wystawa jest otwarta dla wszystkich zwiedzających.
* 15.11.2018, godzina 18.00, Teatr Polski w Szczecinie: Uroczysta Gala IX Zachodniopomorskich Dni Techniki Pomorza Zachodniego 2018. W programie m.in. przewidziano spektakl: „Od Homera do Kofty, czyli polski pejzaż kabaretowy” (obowiązują wejściówki).
* 16.11.2018, w godzinach 10-15.00 Wydział Budownictwa i Architektury ZUT w Szczecinie, Al. Piastów 50 organizuje Konferencję Naukowo-Techniczną „Rady na odpady”. Impreza jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych.


* W tym samym dniu planowane jest także Spotkanie koleżeńskie z okazji Jubileuszu 70-lecia Oddziału Szczecińskiego PZITS, o godzinie 18.00 w restauracji AMBASADOR w Szczecinie (obowiązują wejściówki).
* 22-25.11.2018 Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka- szczegółowy program oraz miejsca spotkań spotkań podamy w najbliższym czasie.
* Wycieczka do Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie (obowiązują wejściówki) - datę i miejsce spotkania opublikujemy w ciągu nadchodzących dni.

W najbliższym czasie podamy Państwu więcej szczegółowych informacji nt. wszystkich zaplanowanych imprez.
Na wszystkich imprezach, zarówno tych otwartych, jak i zamkniętych, bardzo mile widziani są przedstawiciele mediów oraz zainteresowanych instytucji-serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy także każdego, kto chciałby dowiedzieć się więcej na temat imprez oraz możliwości uczestnictwa w wybranych wydarzeniach do kontaktu z FSNT NOT w Szczecinie.

Organizatorzy wydarzeń:

  1. FSNT NOT w Szczecinie
  2. Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział Szczeciński
  3. Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Szczeciński
  4. Wydział Budownictwa i Architektury ZUT w Szczecinie.